Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    ZAMKNIJ
Logo Adverti

 
 Twój koszyk0
SPRZĘT MEDYCZNY
SPRZĘT REHABILITACYJNY
SPRZĘT RATOWNICZY
SPRZĘT LABORATORYJNY
MEBLE
 
 kreski NFZ
 kreski PCPR
 kreski PFRON


REALIZUJEMY DOFINANSOWANIA PCPR

PCPR

Aby uzyskać dofinansowanie na sprzęt, który nie jest refundowany przez NFZ mogą Państwo zgłosić się do PCPR (Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie) lub MOPS (Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej). W tej procedurze można uzyskać do 60% wartości sprzętu. Należy złożyć zaświadczenie od lekarza specjalisty z zaleceniem zakupu danego sprzętu. Po akceptacji niezbędne jest podpisanie stosownej umowy oraz przedstawienie faktury od sprzedawcy celem przelania pieniędzy. Szczegółowe informacje odnośnie procedury otrzymają Państwo w regionalnych jednostkach PCPR i MOPS.

Wykaz placówek PCPR: WYKAZ 

 

 

     

jak zamawiać

adverti wiarygodność

troska o klienta

 
   

 
 

NAGRODY I CERTYFIKATY

 

Gepard Biznesu

Mocna Firma Godna Zaufania

Efektywna Firma

Ponad 17 lat na rynku

Gepard Biznesu 2015

Mocna Firma Godna Zaufania 2015

Efektywna Firma 2015

Ponad 17 lat Razem

 
 

Informacja zawarta na stronie www nie jest ofertą handlową w myśl przepisów prawa handlowego i kodeksu cywilnego. Przedstawione zdjęcia są poglądowe i mogą zawierać opcje dostępne za dodatkową dopłatą. Szczegółowy cennik dostępny na zapytanie ofertowe.
Copyright © 2022 Adverti.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Właściciel serwisu: Adverti Sp. z o.o. Sp.K. al 1 Maja 87, 90-755 Łódź