W trosce o klienta
  Poradnik odbioru przesyłki
  Reklamacje
  Zwroty
  Serwis


POLECAMY PROFESJONALNY Pulsoksymetr napalcowy PRO do placówek medycznych = DOSTĘPNY W DUŻYCH ILOŚCIACH OD RĘKI

REKLAMACJE

  1. Reklamacje powinny być składane na adres poczty elektronicznej reklamacje@adverti.pl lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy podany w górnej części Regulaminu

  2. Przed odesłaniem produktu do naprawy, prosimy o kontakt z naszą firmą celem potwierdzenia adresu punktu serwisowego oraz procedury reklamacyjnej.

  3. W celu usprawnienia realizacji naprawy do przesyłki należy dołączyć pismo z dokładnym opisem usterki oraz Państwa dane kontaktowe.

  4. Rozbieżności pomiędzy wyglądem produktu prezentowanego na stronie www a wyglądem towaru dostarczonego, wynikające wyłącznie z indywidualnych ustawień sprzętu komputerowego użytego przez Kupującego podczas składania zamówienia, nie mogą stanowić podstawy do reklamacji zakupionego towaru.

  5. Zgodnie z ustawą z dnia 29 lipca 2005 roku o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym (Dz. U. nr 180, poz.1495) Kupujący nabywając sprzęt elektryczny lub elektroniczny, ma prawo zwrócić stary (zużyty) produkt, na własny koszt, do placówki Sprzedającego po uprzednim poinformowaniu o tym Sprzedającego. 

 

 

     
 
   

 
 

NAGRODY I CERTYFIKATY

 

Gepard Biznesu 2015

Mocna Firma Godna Zaufania 2015

Efektywna Firma 2015

Ponad 15 lat Razem

 
 

Informacja zawarta na stronie www nie jest ofertą handlową w myśl przepisów prawa handlowego i kodeksu cywilnego. Przedstawione zdjęcia są poglądowe i mogą zawierać opcje dostępne za dodatkową dopłatą. Szczegółowy cennik dostępny na zapytanie ofertowe.
Copyright © 2016 Adverti.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Właściciel serwisu: Adverti Sp. z o.o. Sp.K. al 1 Maja 87, 90-755 Łódź