Aparat CPAP
  Aparat KTG
  Apteczka
  Autoklaw
  Badania Wysiłkowe
  Balkonik Rehabilitacyjny
  Ciśnieniomierz
  Czujnik SpO2
  Detektor Tętna Płodu
  Diagnostyka
  Diatermia Chirurgiczna
  Diatermia
  Drabinka Gimnastyczna
  Drenaż Limfatyczny
  Elektrostymulator
  Elektroterapia
  Ergometr
  Fotel Ginekologiczny
  Hydroterapia
  Inhalator
  Kabina UGUL
  Kamienie do Masażu
  Kardiomonitor
  Kolposkop
  Koncentrator Tlenu
  Kozetka Lekarska
  Krioterapia
  Krzesło do Masażu
  Kształtka Rehabilitacyjna
  Lampa Antydepresyjna
  Lampa Bakteriobójcza
  Lampa Kwarcowa
  Lampa Naczołowa
  Lampa Operacyjna
  Lampa Szczelinowa
  Lampa Zabiegowa
  Laryngoskop
  Laseroterapia
  Ławki i Krzesła do Poczekalni
  Łóżko Rehabilitacyjne
  Łuszczyca Leczenie
  Masażer
  Mata Masująca
  Materac Gimnastyczny
  Magnetoterapia
  Nawilżacz Powietrza
  Negatoskop
  Oftalmoskop
  Parawan
  Piłka Rehabilitacyjna
  Pionizator
  Podnośnik Niepełnosprawnych
  Podoskop
  Poduszka Elektryczna
  Poręcze do Nauki Chodzenia
  Pulsoksymetr
  Rotor Rehabilitacyjny
  Schody do Nauki Chodzenia
  Skoliometr
  Sollux
  Spirometr
  Ssak Medyczny
  Stetoskop
  Stół do Masażu
  Stół Rehabilitacyjny
  Sprzęt Fitness
  Tablica do Ćwiczeń Manualnych
  Tablica Okulistyczna
  Taboret Lekarski
  Taśma do ćwiczeń
  Terapia Ultradźwiękowa
  Terapimaster
  Terapuls
  Termometr Elektroniczny
  Torba Lekarska
  Tor do Nauki Chodzenia
  Trakcja Kręgosłupa
  Trener Dłoni
  Trener Równowagi
  Ustniki do Spirometru
  Waga Lekarska
  Wózek do Przewozu Pacjentów
  Wózek Inwalidzki
  Wózek Inwalidzki Elektryczny
  Wyposażenie Gabinetu
  Wzrostomierz

 
Fotel masujący Panasonic EP 1080
 


 
cena:
wyślij zapytanie
 
Skontaktuj się telefonicznie: 42 633 81 62
Podziel się ze znajomymi:       
 
  OPIS:        
     
 
- Usunie zastoje żylne i limfatyczne
- Zapewni profilaktykę schorzeń kręgosłupa
- Rozluźni napięte mięśnie
- Pobudzi przemianę materii
- Wzmocni odporność organizmu
- Uśmierzy nerwobóle i bóle migrenowe głowy
- Odblokuje przepływ energii w organizmie
- Wyzwoli siły witalne
- Odpręży psychicznie i zrelaksuje
- Zaspokoi potrzeby estetyczne

Fotel masujący Panasonic jest efektem profesjonalnej współpracy specjalistów z dwóch dziedzin: masażu i akupunktury oraz inżynierów firmy Panasonic, lidera automatycznych technologii masażu z ponad 40-letnim doświadczeniem w zakresie budowy foteli masujących. Wysoka jakość wykonania, wykończenie ze skóry z elementami matowego, szczotkowanego aluminium ? doda urody każdemu wnętrzu.

Elegancki, nowoczesny, a jednocześnie dyskretny wygląd, nie wskazuje jednoznacznie na szczególne przeznaczenie fotela. Prawdziwi znawcy tematu wiedzą, że w fotelu masującym liczy się bogate wnętrze.

Dla niektórych osób ukryte funkcje będą stanowić duże zaskoczenie, ponieważ wykorzystany w urządzeniu system masujących głowic, które znakomicie naśladują pracę dłoni masażysty oferując 44 warianty masażu w 4 programach automatycznych i 8 programach manualnych.

Całość pozwola na skuteczny odpoczynek, pomoże usunąć zmęczenie, pobudzi krążenie krwi w całym organizmie, rozluźni mięśnie oraz poprawi samopoczucie.

Fotel Panasonic Urban Living oferuje szeroką paletę form masażu: od masażu uspokajającego i pomagającego osiągnąć terapeutyczne rozluźnienie oraz stan maksymalnego wyciszenia do masażu pobudzającego ciało i przysparzającego życiowej energii, które uzyskujemy dzięki zastosowaniu odpowiednich technik masażu.

Techniki masażu 4 programów automatycznych:

CHIRO PANASONIC EXCLUSIVE

Nowa technika masażu dostępna wyłącznie w fotelach Panasonic. Ułatwia utrzymanie prawidłowej pozycji kręgosłupa, dzięki rozluźnieniu mięśni i usuwaniu zmęczenia pleców. Zalecana dla tych, którzy potrzebują szybkiego masażu relaksacyjnego.
Masaż chiro wykorzystuje kompleksowe rozciąganie i kompresję, aby rozciągnąć sztywne plecy i stawy, odświeżyć postawę i wzmocnić na wypadek ponownego zmęczenia.

SZWEDZKI zaawansowany

Zalecany dla osób, które oczekują delikatnego masażu relaksacyjnego, zapewniającego rozluźnienie mięśni. Wykorzystuje przede wszystkim techniki: masażu szwedzkiego i hawajskiego oraz ostukiwanie.
Masaż jest wykonywany przy zastosowaniu głowicy z czterema rolkami masującymi, naśladującymi pracę dłoni masażysty, wykonując ostukiwanie, ugniatanie i uderzenie na całej masowanej powierzchni.

SHIATSU łagodny, rozluźniający

Zalecany dla osób z ciężkimi stanami miejscowego zesztywnienia lub dla tych, którzy wolą masaż stymulujący. Wykorzystuje techniki: łagodnego masażu shiatsu oraz ostukiwanie i ugniatanie.
Masaż wykonywany jest przy użyciu dwóch masujących głowic, naśladujących pracę kciuków, których nacisk dociera głęboko do tkanek ciała, na zasadzie przytrzymania i uwolnienia nacisku. Powoduje rozluźnienie miejsc, w których skumulowało się napięcie i przynosi ulgę.

SZYBKI masaż

Krótki 5-minutowy program, obejmujący wykorzystanie elementów wszystkich ośmiu trybów manualnych. Zalecany dla osób potrzebujących szybkiego i ożywczego masażu, jednocześnie dysponujących niewielką ilością czasu albo takich, które oczekują silnego i dosyć intensywnego masażu ze względu na znaczne napięcie mięśni.


Techniki masażu 8 programów manualnych do wykorzystania w 44 wariantach:

UGNIATANIE

Masaż zalecany dla obszaru ramion, karku i szyi. Intensywne ugniatanie oddziałuje głęboko na tkanki ciała. Podczas ugniatana czujemy, jak palce i kciuki masażysty równomiernie i precyzyjnie pracują, usuwając punkt po punkcie każde zesztywnienie, bardzo często odczuwane w tym rejonie ciała.
Ugniatanie stymuluje punkty akupunktury i akupresury, rozluźnia wywołane nadmiernym napięciem miejsca skupienia bólu, uwalnia w ten sposób zablokowany stresem przepływ energii, a w konsekwencji daje głęboki i kompleksowy efekt terapeutyczny.

UCISKANIE

Masaż wywołujący pobudzenie i ożywienie. Podczas uciskania pleców czujemy szybką i sprawną pracę dłoni masażysty, którymi na przemian zręcznie uderza po lewej i prawej stronie kręgosłupa. To bardzo odświeżające i uspokajające uczucie. Ten masaż zalecany jest, gdy chcemy zapewnić odprężenie całemu ciału.

MASAŻ SZWEDZKI

Masaż zalecany dla rozluźnienia dużych obszarów pleców. ?Szwed-Atsu? wykorzystuje cztery głowice masujące, aby wiernie naśladować pracę masażysty, którego obie dłonie ślizgają się i pocierają powierzchnię skóry, miarowo ugniatając głębiej położone partie mięśni. W masażu szwedzkim ruchy masujące odbywają się zgodnie z kierunkiem przepływu krwi powracającej do serca. Ten delikatny styl masażu stymuluje skórę i system nerwowy.

MASAŻ HAWAJSKI

Masaż zalecany dla złagodzenia i usunięcia napięcia zgromadzonego w dolnej części pleców. Powoduje relaks i odświeżenie. Masaż hawajski jest momentami tak delikatny, że nazywany jest ?dotykiem zadowolonego kota?. Podczas masażu hawajskiego czujemy okrężne ruchy dłoni masażysty, które łagodnie i delikatne uciskają, ugniatają, pocierają i dotykają plecy.

ŁAGODNY MASAŻ SHIATSU

Jeśli czujesz się nieco zesztywniały albo gdy dokucza Tobie ognisko bólu, to ten masaż jest wskazany. Shiatsu to gruntowny i intensywny masaż, wykorzystujący silny i głęboki nacisk na tkanki, uznawany za "Sztukę uzdrawiania". Nie każdemu tak zdecydowana forma odpowiada, dlatego dla potrzeby pracy fotela Panasonic Urban Living opracowano jego łagodniejszą wersję.
Zasada działania pozostała jednak niezmieniona. Dwie głowice naśladują pracę obu kciuków masażysty, naciskających na przemian i szukających zesztywniałych partii ciała. Masaż idealny do likwidowania węzłów bólu i zmniejszenia napięcia.

OKLEPYWANIE

Masaż szczególnie polecany do stosowania w rejonie szyi i karku lub jako masaż aplikowany na zakończenie. Oklepywanie odczuwamy jako pracę dłoni masażysty, szybko ostukującego mięśnie pleców, dzięki czemu doświadczymy uczucia odświeżenia i odnowy. Ta technika przypomina ruchy zawodnika karate, ponieważ naśladuje uderzenia krawędziami obu rąk, tak charakterystyczne dla tej sztuki walki. Miarowe ruchy naciskają i uderzają ciało, a ich energia wnika do organizmu i rozluźnia mięśnie górnej części pleców.

KOMPLEKSOWE ROLOWANIE (WAŁKOWANIE)

Masaż zalecany do pełnego rozciągnięcia pleców, a także jako pomoc w rozciągnięciu całego ciała. Masaż odbywa się poprzez ruch rolek masujących wzdłuż kręgosłupa w górę i w dół. Rolowanie uwalnia nadmiar ciśnienia zgromadzonego w mięśniach położonych wokół kręgosłupa i delikatnie rozciąga skompresowane dyski. W wersji kompleksowej ruch rolek odbywa się od dolnej części pleców aż do szyi.
Rolki podczas pełnego wałkowania mogą poruszać się pionowo w zakresie 53,50 cm, a ich rozstaw podczas pracy wynosi 6, 12 lub 18 cm poziomo. Maksymalny obszar masażu podczas pełnego rolowania obejmuje powierzchnię do 1,215 m2.

PUNKTOWE ROLOWANIE (WAŁKOWANIE)

Masaż zalecany do miejscowego rozciągnięcia pleców, szczególnie jako pomoc w przy odczuwaniu bólu umiejscowionego w konkretnej ich części. Zasada pracy rolek została już opisana powyżej. Ruch pionowy rolek jest ograniczony do zakresu ok. 10 cm.


Fotel dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznej: pastelowej ? kości słoniowej klasycznej ? czerni i energetycznej ? czerwieni.

DANE TECHNICZNE:

- 4 programy automatyczne
- 8 programy manualne
- 44 kombinacje masażu
- 2 opcje masażu miejscowego

Ustalenie pozycji masażu:
- regulacja oparcia 120 - 170 stopni
- regulacja podnóżka 0 - 80 stopni

Regulacja intensywności:
- 5 poziomów

Opcje masażu miejscowego:
- dla rejonu karku i szyi
- dla dolnej partii pleców

Powierzchnia masażu pleców (zasięg pracy głowic masujących):
- poziomy rozstaw głowic ok. 6 / 12 / 18 cm
- pionowy zasięg głowic ok. 67,5 cm
- maksymalny obszar masażu ok. 1,215 m2

Prędkość ruchu góra - dół:
20 - 35 s / cykl

- Automatyczne wyłączanie: 15 min (5 min dla masażu szybkiego)
- Dostępne kolory: czarny, beżowy, czerwony (na zamówienie)
- Obicie fotela: wysokiej jakości skóra naturalna oraz syntetyczna
- Wykończenie: wstawki ze szczotkowanego, matowego aluminium
- Wymiary (wys. x szer. x gł.): 110 cm x 74 cm x 107 cm
- Maksymalna waga użytkownika: 120 kg
- Waga fotela: 55 kg
 
     
     
   
   
   
     
  ZAPYTAJ O PRODUKT:        
     
  Twoje Pytanie*:
Imię*:

Adres e-mail*:

Telefon:

Jestem pełnoletni, zapoznałem/am się i akceptuję Regulamin (kliknij aby zobaczyć) oraz Politykę Prywatności (kliknij aby zobaczyć) w sklepie firmy ADVERTI Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu zamówienia, w celu prowadzenia komunikacji drogą elektroniczną. Wpisanie danych osobowych jest dobrowolne. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich poprawiania, usuwania oraz prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych, zgodnie z ROZPORZĄDZENIEM PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Dane kontaktowe Administratora Danych Osobowych ado@adverti.pl

 
  * Pola wymagane
 
 
   
     
     
  INNI KLIENCI OGLĄDALI:        
 
 
 
       
       
Fotel masujący Panasonic EP-MA51
(id: FTLMAS-HWG-006)
 
wyślij zapytanie
 
 
       
       
Fotel masujący Panasonic EP 1080
(id: FTLMAS-HWG-007)
 
wyślij zapytanie
 
 
       
       
Fotel masujący Panasonic EP-MA70
(id: FTLMAS-HWG-004)
 
wyślij zapytanie
           
  

 

 

     
 
   

 
 

NAGRODY I CERTYFIKATY

 

Gepard Biznesu 2015

Mocna Firma Godna Zaufania 2015

Efektywna Firma 2015

Ponad 10 lat Razem

 
 

Informacja zawarta na stronie www nie jest ofertą handlową w myśl przepisów prawa handlowego i kodeksu cywilnego.
Copyright © 2016 Adverti.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Właściciel serwisu: Adverti Sp. z o.o. Sp.K. al 1 Maja 87, 90-755 Łódź

Fotel masujący Panasonic EP 1080, fotel masujcy, fotele masujce,Fotel masujcy Panasonic EP-MA51